1 Nisan 2014 Salı

228-) İstediğin Kişiye Kavuşursun...

Ay cephe menzilindeyken (Ay Aslan burcundayken, ilk günü) 1 Fatiha suresi  ve Yasin suresinin başından 5. ayetin sonu olan Azizir rahim'e kadar okuyup iki rekat hacet namazı kıl. Namazdan sonra 310 defa ''YA MÜYESSİR'' ismini zikredersen, matlubun olan kişiye nail olursun.. Kaynak: Usulül Bast Kitabı.                                                                                                                                                

  Bismillahirrahmanirrahim
 1. Ayet : Yasin 

2. Ayet : Vel kur'anil hakiym                                        
3. Ayet : İnneke le minel murseliyn                       
4. Ayet : Ala sıratım müstekıym                                       
5. Ayet : Tenziylel aziyzir rahim                                                                                                                  (1) Yâsîn. 
(2) Hikmet ve hüküm dolu Kur'ân'a yemin olsun. 
(3) Kesinlikle sen gönderilen peygamberlerdensin. 
(4) Dosdoğru bir yol üzerindesin. 
(5) Kur'ân, çok güçlü ve çok merhametli olan Allah tarafından indirilmiştir.                                                                                                                                                                                                                   EL MÜYESSİR            
Allah (azze ve celle) Müyessir Adıyla hayırda ve şerde kulunun yolunu Kolaylaştırandır.
Aziz ve Celil Olan Allah dinde kolaylık Veren; Emirlerinin uygulanmasını müyesser Kılandır.
Allah (azze ve celle) Müyessir Adıyla, mevcut bütün meselelerde kimseye kaldıramayacağı yükü Yüklemeyendir; kulun karşısına beklemediği anlarda bile kolaylığı Çıkarandır.
Allah (azze ve celle) Müyessir’dir; dünyanın katlanılamayan dertlerine karşı kullarına sabır ve kolaylık Sağlar.                                                                                                   

24 yorum:

 1. Alara abla Beste ben. bende bunu okumak istiyorum. Peki 1 kere yapmamız yeterli olucak mı? Okuyup bekliycez mi dönmesini?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beste'ciğim merhaba evet bir defa yapılacak, uygulaması da kolay zaten. Evet bence de yapmalısın bunu da. Sevgilerimle..

   Sil
 2. 8 nisan salı oluyo. 8'ni 9'una bağlayan gece güneş saati 02:00 olarak gösteriyo. Doğru dimi? Yine Beste :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım yanlış bakıyorsun. Şimdiden o tarihe bakamazsın ki ancak 8 i geldiğinde o günün ve akşamının gezegen saatlerini görebilirsin.

   Sil
 3. Aa nasıl olur. O zaman hepsini yanlış yazdım ben. Ay ağlıcam şimdi napçam? Nerden bakçam?

  YanıtlaSil
 4. Gezegenlerin saatine her gün bakacağız dedim ya ben bir çok yerde. Ayın 8 i geldiğinde girip o günün saatlerine bakacaksın. Her gün gezegen saatleri farklıdır birbirini hiç tutmaz. Her gün okuma yaparken girip bakmamız gerekiyor yani.

  YanıtlaSil
 5. Alara Hanım merhaba, blogunuzu birkaç gün önce keşfettim ve inanılmaz keyifli buldum, tüm paylaşımlarınız için çok çok teşekkürler, her birini tekrar tekrar okuyorum .sormak istediğim nokta; 8 nisan salı geldiğinde, hangi kaynağa göre Ay'ın Aslan burcunda olduğunu anlayacağım..blogunuzda buna dair bilgi bulamadım da...bilgi verirseniz çok sevinirim. çok teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunun için astroloji eğitimi almanız gerekiyor, ya da astrologların sitelerini yakından takip etmeniz gerekiyor kardeşim.Bir çok astrolog ay takvimini yayınlıyor. Benim elimde bununla ilgili bir çok kitapta mevcut.8 inin akşamı yani 9 u olmuş oluyor. Tabiiki bunlar benim 20 yıllık tecrübelerim oluyor aynı zamanda..:)

   Sil
  2. Eğer bu konulara meraklıysanız, Beki bisanın ay tavimi sitesini ve kitap olarakta Yurda Hal'ın Ay taktikleri kitabını öneririm, 2015 yılının sonuna kadar tüm günler verilmiş muazzam güzel anlatılmış. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgilerile...

   Sil
 6. çok teşekkürler tekrar ,zevkle sizi takip etmeye devam..sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim kardeşim, Allaha emanet olun sevgilerimle..

   Sil
 7. Alara hanim :) Sizin sahinizde icimde umut mutluluk oldu.. Inshallah mutlu da olurum.. Benim sevdigim erkek Akrep burcu. Ozaman 15.nisan da mi okuyum? Tam hangi gezegen zamani? Lutfen yardim edin.. Walla ne yapicem artik bilmiyorum.. Herseyden onu istiyorum.. :( Beni birakti bizi farkli gørdugu icin..

  Lutfen yardim ediniz bana.. :( Akrep burcu oluyor.. Tam hangi Zaman ve gun okuyum bunlari ozaman?

  Melike

  YanıtlaSil
 8. Melike kardeşim merhaba. Burçlara göre okuma yapmıyoruz, sadece açık günlere ve gezegen saatlerine bakıyoruz o kadar. Havas konularında kişinin burcuğu doğduğu saattir. Biz de o kişinin doğum saatini bilemeyeceğimize göre burçları bir kenara bırakıyoruz. Anne adıyla ebced hesabıyla bulunur ama, sizlerin bunu hesaplaması neredeyse imkansızdır. Onun için burç konusunu baz almıyoruz. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Konulara verlilen yanıtları incelerseniz başarılı olursunuz inşallah..

   Sil
 9. Alara hanım, bugün bu okumayı saat kaç gibi yapmamız gerekiyor acaba?

  YanıtlaSil
 10. Büşra kardeşim bu gece güneş saatinde yapılacak. 48. tablodan bakıp hesaplayabilirsiniz hesaplayamıyorsanız tam gece yarısı 24.00 de okuyun. Tüm dünyada enerjinin en yoğun olduğu bir saat oluğu söyleniyor. Gezegen saatlerini hesaplayamayanlar böyle okusun.. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 11. İyi günler Alara Hanım size bir sorum olacak ben ne iş yapmaya kalksam yarım kalıyor sevgilimin ailesi ailemle tanışmaya geldi söz olacaktı ameliyat olmak zorunda kaldım yine yarım kaldı bir yakınımız dedi sende büyü var her işin yarım kalıyor bunun için önerilerinizi alabilirmiyim.Yarım kalan işler için ne okuyabilirim yada bu tarz şeyleri bozmak için ne okuyabilirim .Teşekkürler .Allah razı olsun ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba kardeşim. Nazar olabilir her gün kendinize 7 defa nazar ayeti okuyunuz. Bir de size fetih suresini bolca okumanızı öneririm. Fetih suresi her müşkülü çözer inşallah. Sevgiler...

   Sil
 12. merhaba bi sorum olacak bu duayı bugünde okuyabilir miyiz acaba? okuyabilirsek saat kaçta okumamız gerekir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arzu'cuğum açık günlerde okuyabilirsin tabii ki. Gezegen tablosuna bakman lazım. 48.konu. Sevgiler...

   Sil
 13. Merhaba alara ablacım bu uygulamayı normalde yapabilir miyiz acaba jüpiter saatinde ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ay aslan burcunda olmalı diyor, düzgün sonuç almak için kurallara uymalıyız. Sevgiler..

   Sil
 14. alara hanım merhaba ben gezegen saatlerini bulamıyorum ve göremiyorum nerdedir bu link şimdiden tşk

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba canım 48.konu gezegen tablosu var oradan bakıyorsunuz. Sevgiler..

   Sil