9 Şubat 2017 Perşembe

270 ) Tıbbın Aciz Kaldığı Hastalıklarda El Muhyi...

EL MUHYÎ: 

Can bağışlayan, hayat ve sağlık veren
Günde Zikir Sayısı : 68

İşlerin başarılı olması için okunur.

Ya Muhyi esmasını hergün 68 kez zikreden kişinin kalbine iman ve irfan nuru dolar. Kötüye giden işleri düzelir. 

Ya Muhyi esmasını halvet ve riyazet ile zikreden manevi sırlara erer. Hastalıklara şifa verici olur. 

Nefsine hakim olamayan kişi geceleri okumaya devam ederse; nefsi kendisine riayet eder. 

Bir ay süre ile 5 vakit namazların ardından okuyan kişi tüm hastalıklardan şifa bulur.

El Muhyi esmasının zikri ile gönülleri kazanmak ve teshir etmek mümkündür.
    
Bu esmanın Hz.İsrafil(as) ve Hz.İsa(as)’in zikri olduğu söylenmektedir. Hz İsa’nın ölüleri diriltme şeklinde bir mucizesi vardı. Bu esma onun vird edindiği ve mucizesini Allah adına bu yolla gösterildiğinin delili idi.
    
Her gün 68 kez okumaya devam kimse, mahpus ise bir vesile ile hapisten kurtulur ve isteğine kavuşur.
    
Bu esmayı üzerinde taşıyan ve her namazdan sonra  68 veya 340 kez okuyan kimsenin kalbinde iman ve irfan nuru parıldar. Her tuttuğu işte başarılı olur.
    
40 gün halvet ve rizayetle bu esmanın zikrine devam eden kimseye birtakım ilahi tecelliler gelir ve tıbbın aciz kaldığı bir takım hastalıklardan iyileşmesine vesile olur.

Yâ Muhyî esmasını yazıp boynunda taşıyan ve her gün 4624 kez bu esmayı zikreden kimse, herhangi bir hastaya mesh ve nefes ederse Allah, Muhyî esmasının sırrını izhar buyurarak hastaya şifa ihsan eder. Hatta hastalık tıbbın tedavi edemediği ve aciz kaldığı hastalıklardan birisi dahi olsa. Bilhassa doktorlardan bu esmaya devam eden Hz. İsa Aleyhisselam gibi ölüleri bile diriltecek mertebede başarılı olur.

40 gün halvet ve riyazetle hegün 10 bin kez bu esmayı zikreden kimseye fevkalade tecelliler vaki olur. Öyle ki kör gözleri, cüzzam ve yüz lekeleri hastalıklarını, kanser ve halen tıbbın tedavisinden aciz kaldığı marazları bu esmanın inayetiyle bertaraf eder..Güneş gezegeninde okunmasını tavsiye ederim..Sevgiler..İltişim: alaraunlu385@outlook.com

3 yorum:

 1. Sağlıklı olmak için hiç değilse sık sık üzerinize 7 defa okumanızı şiddetle öneririm. Şu an gökyüzündeki gezegenlerin sert etkileri bizleri olumsuz etkilemekte astrologlar 10 mart 2017 tarihine kadar sağlığımıza dikkat etmemiz gerektiğini vurguluyorlar. Tansiyon ve kalp rahatsızlıklarına dikkat.. Kaza, hırsızlık, dolandırıcılık vs gibi durumlarla daha fazla karşılaşma durumumuz bulunuyor, lütfen daha dikkatli olalım..Sağlıklı sıhhatli bereketli mutlu günler dilerim herkese...Sevgiyle kalın...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamu Aleykum alara abla size nasıl ulaşabilirim

   Sil
  2. Merhaba kardeşim mail adresimden ulaşabilirsiniz alaraunlu385@outlook.com Sevgiyle kalın..

   Sil