31 Ocak 2014 Cuma

87-) Ya Fettah Esmasının sırlarından, Sağ kolunuz olarak düşünün..*****

'' Ya Fettah'' esması ile kapanan tüm kapıları açarsınız. İnsanın sağ kolu gibi ele alınmalıdır. Bu ismin enerjisinin güzelliği saymakla bitmez. Kapanmış kısmetten tutun da, iş, aşk, sağlık konularına kadar her alanda mucize çözümler getirir hayatınıza. Gezegeninin saatinde 489 defa çekilerek her kapıyı açan bir anahtar vazifesi görür. Israrla üzerinde durulması gereken bir esmadır..**Allah her türlü zorluk ve müşkilleri çözen,maddi-manevi bütün kapıları açan,kulların arasında hakim olan.Her şeyi hikmetle açandır.
İşte Allah’ın “EL-FETTAH” İsmi şerifi bu özelliği taşır.Bu ismi  zikir  saati olan çarşamba günü Utarit saatinde okuyan yada her gün kendine vird edinen kimseler,bu mübarek ismin hürmetine,gözlerindeki manevi perdeler kalkar,gayb hazineleri açılır.
Bu ismi vird edinerek Allah’tan bir şey isteyen isteği asla geri çevrilmez.Her dileği kabul görür.Maddi ve manevi kapılar hayat boyu kendine açılır.Hayat boyu işlerinde başarılı olur.
İş yeri sahipleri iş yerlerine “Ya Fettah-Ya Rezzak ” yazıp yüksek bir yere assalar ve her gün (797) kere “Ya Fettah,Ya Rezzak'' isimlerini okusalar,iş yerlerinde işlerine yetişemiyecek kadar bol işe ve müşteriye kavuşurlar.hayırlı ve bol kazanç elde eder,iş yeri zararlı ve kötü şeylerden korunur.**

4 yorum:

 1. Sevgili alara hamın,YA FETTAH ismini YA BAİS ismiyle kombine ederek okumak istiyorum.RABB'İN NEFESİ kitabında yazıyor.bahtı ve talihi açar.Günde kaç adet ve hangi gezegen saatinde okumamı önerirsiniz.değerli cevabınızı bekliyorum..tşk

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba kardeşim. Ya fettah 489 Ya Bais 573 sayı değerinde sanırım siz yine bir kontrol edinde yanlışlık olmasın ikisinin adedini toplayarak okuyabilirsiniz. Güneş, jüpiter, venüs üçünü de denebilirsiniz kendinize iyi gelen gezegen saatini bu şekilde anlayabilirsiniz. Benim favori gezegeni her zaman jüpiterdir ama, onun etkileri daha olumlu geliyor bana.. Sevgiler..

   Sil
 2. Ya Fettah okumaya Çarşamba güneş saatinde okumaya başlamak ve sonrasında açık olan günlerde güneş, jüpiter veya venüs devam edebilir miyiz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel gezegen saatlerinde her zaman okuyabiliriz tabii ki.. Sevgiler...

   Sil